Zajęcia z „Diet Coaching”

Podczas zajęć „Diet Coaching” realizowanych w ramach projektu Holistyczna ścieżka zdrowia, nasz psychodietetyk pan Piotr Szpunar wykorzystuje analizator do badania składu ciała, jaki zakupiliśmy w ramach projektu.

Urządzanie to pozwala zmierzyć masę ciała, poziom tkanki tłuszczowej, wodę w organizmie, dobowe zapotrzebowanie kaloryczne, BMR, masę kości oraz wiek metaboliczny.

Zasada działania analizatora tkanki tłuszczowej opiera się na tej samej technologii jaką można znaleźć w najbardziej zaawansowanych profesjonalnych urządzeniach do pomiaru komponentów ciała za pomocą metody BIA ( analiza bioimpedancji).

Nasi uczestnicy projektu są już po pierwszej analizie. W ramach projektu zaplanowaliśmy 2 takie pomiary.

Dotarły do nas również maty do ćwiczeń, które będą wykorzystywane podczas zajęć realizowanych z panią psycholog Anetą Mojduszką z zakresu Mindfulness. Pierwsze zajęcia zaplanowane są już na przyszły tydzień.

Zakupy sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

INNE WPISY NA NASZYM BLOGU

Wiosna! Ach to Ty!

Witajcie, miłośnicy wiosny i biegania! Już teraz możemy poczuć, jak serca biją nam szybciej w oczekiwaniu na ten magiczny czas, kiedy natura budzi się do

Czytaj więcej
Skip to content