Warsztaty slow jogging w Ogrodzie Botanicznym UMCS w Lublinie

Kolejny milowy krok w realizacji projektu „Holistyczna Ścieżka Zdrowia” za nami.

W dniu 5 sierpnia 2023 r. w Ogrodzie Botanicznym UMCS w Lublinie, odbyły się warsztaty pt. „Warsztaty slow jogging, slow life. Zwolnij dla zdrowia.”

Tego dnia w Lublinie, od rana zapowiadane były ulewne opady deszczu i burze. Prognozy te niestety sprawdziły się. Od rana bardzo mocno padał deszcz.

Spotkanie szybko zostało przeniesione do Dworku Kościuszków, za co bardzo serdecznie dziękujemy Właścicielom Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Warsztaty slow jogging, slow life. Zwolnij dla zdrowia przeprowadzone zostały przez Pana Macieja Kozakiewicza, propagatora Slow Joggingu w Polsce, prezesa Stowarzyszenia Slow Jogging Polska i autora bestsellera: „Slow Jogging – japońska droga do witalności” oraz książki „Slow life. Japoński sposób na życie w zdrowiu i długowieczność”.

Po części teoretycznej, pogoda pozwoliła nam wyjść na zewnątrz i udało się przeprowadzić warsztat na powietrzu.

Spotkanie naszych Uczestniczek i Uczestników projektu z założycielem SJ w Polsce zdecydowanie podniosło atrakcyjność zajęć i urozmaiciło terningi realizowane przez nasze trenerki.

Rozmowy z Panem Maciejem przybliżyły narzędzia, metody i techniki służące dbaniu o ciało, umysł i ducha. Z pewnością to spotkanie zmotywowało i zainspirowało nas do wprowadzenia zmian w swoje codzienne życie.

Spotkanie zakończyło się wspólnymi rozmowami oraz rozdaniem książek „Slow life. Japoński sposób na życie w zdrowiu i długowieczność” z dedykacją i autografem autora.

INNE WPISY NA NASZYM BLOGU

Wiosna! Ach to Ty!

Witajcie, miłośnicy wiosny i biegania! Już teraz możemy poczuć, jak serca biją nam szybciej w oczekiwaniu na ten magiczny czas, kiedy natura budzi się do

Czytaj więcej
Skip to content